Bora Bora - przeżyj cudowne wakacje. Sprawdź oferty last minute.

Bora Bora

Nazwę Bora Bora traktujemy niekiedy jako synonim egzotyczności znakomitego regionu na wczasy, chociaż o obszarze tym posiadamy wiedzę znikomą, a zwykle wprost nic. Jest to niewielka wysepka na południu Oceanu Spokojnego, jaka wchodzi w skład Polinezji Francuskiej i tym samym jest formalnie wycinkiem Francji.

Wycieczki na Bora BoraBora Bora w Polinezji Francuskiej

Wysepka posiada jedynie czterdzieści kilometrów kwadratowych obszaru, co nie zakłóca jej w żaden sposób w przedstawianiu dwóch wspaniałych wierzchołków unoszących się nad niebieską taflą oceanu: Pahia i Otemanu. Naczelnemu z nich brakuje do 700 metrów niecałych czterdziestu metrów, drugi przekracza ten poziom o prawie 30 metrów. Nic w tym fenomenalnego, albowiem Bora Bora jest wycinkiem zjawiska wulkanicznego, przez co rozumiemy, iż za jej powstanie odpowiada wybuch wulkanu.

Zajmujące wysepkę dziewięć tysięcy społeczeństwa nie musi oczywiście bać się już obecnie aktywności wulkanicznej, jednakże wyspie zagraża wzbieranie się poziomu oceanu. Na dzisiaj fundamentalnym kłopotem jest tam wyłącznie nieznaczna wielkość wczasowiczów, chociaż i to zapewne wysepce nie grozi, bowiem zamieszkiwana była przez wiele wieków, czego dowodem są pozostałości wiosek i miejsc świętych – niepowtarzalny lep na przyjezdnych.

Wycieczki do Grecji - oferty last minute

Grecja to piękny kraj! Właśnie z tego powodu uruchomiliśmy tę stronę internetową. Znajdziesz tutaj najlepsze oferty last minute do Grecji. Wycieczka do Grecji to wspaniałe przeżycie, jednak warto się do takich greckich wakacji przygotować. Zapraszamy do lektury naszego serwisu, po której będziecie mogli już bez problemów wyjechać do Grecji.

Sprawdź wszystkie oferty wczasów i wycieczek do Grecji
Zobacz oferty last minute do Grecji
Zobacz oferty last minute do Grecji w formie All Inclusive
Najtańsze wycieczki do Grecji