Grecja - Grecja last minute

Grecja

Wszystko o Grecji - Grecja jest piękna.

flaga grecjiGrecja leży w południowo-wschodniej części Europy i graniczy z takimi państwami jak Albania, Macedonia, Bułgaria czy Turcja. Jej bogata przeszłość ściąga wielu turystów każdego roku. Ponadto równie owocna i interesująca jest współczesna Grecja, która ma równie wielu obserwatorów. Grecja to nie tylko stały ląd, ale również wyspy: Korfu, Kreta, Rodos, Patmos i Kos. Są one otoczone między innymi wodami morza Jońskiego, Egejskiego oraz Śródziemnego.

Grecja jest krajem górzystym. Jej główny szczyt, jak każdy pamięta z lekcji historii, to Olimp. Miejsce zamieszkałe przez starożytnych bogów. Wejście na niego nie powinno sprawiać problemu żadnemu turyście, jednakże ci którzy nie mają ochoty na odwiedzenie tego zakątka mogą wybrać się na przechadzkę wzdłuż pasma górskiego Pathmos. Miłośnicy sportów wodnych odnajdą się na wyspach bądź na wybrzeżu, zaś tych, którzy są żądni wiedzy powinni wybrać się na zwiedzanie najciekawszych historycznie zakątków Grecji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
Grecja, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Komentarze

One Comment on Grecja

  1. Darek on śr, 17th kwi 2013 8:58 pm
  2. To prawda, Grecja jest bardzo pięknym krajem. W zeszłym roku nazbierałem wkońcu kasiorkę i polecieliśmy z kobietą na Kretę. Piękne miasto, piękne miejsce idealna pogoda. Czekaliśmy tylko na to, aby móc rano wstać i korzystać z atrakcji Grecji. Serdecznie mogę polecić każdemu.

Tell me what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

Wycieczki do Grecji - oferty last minute
Grecja to piękny kraj! Właśnie z tego powodu uruchomiliśmy tę stronę internetową. Znajdziesz tutaj najlepsze oferty last minute do Grecji. Wycieczka do Grecji to wspaniałe przeżycie, jednak warto się do takich greckich wakacji przygotować. Zapraszamy do lektury naszego serwisu, po której będziecie mogli już bez problemów wyjechać do Grecji.